KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 1786044
nr 178 6044
Akvarell
Highland Cattle i Skotskt landskap, sign. 39x67
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 23 september 2002
kl 18:00:00
2.600 kr
2.600 kr
2.700 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)